KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9758127
nr 975 8127
Teckning
signerad, Stadshuset, 37x23
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:48:35
24/8 17:28:48
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv